PL EN DE

Wycieczki szkolne

!!!! ZAPRASZAMY !!!!!

Serdecznie zapraszamy do naszej stadniny koni huculskich na jednodniową wycieczkę: 

- jesteśmy oddaleni od Płocka 24 km, od Płońska 66 km, od Łodzi 124 km i Włocławka 59 km.

Głównym kierunkiem naszej działalności jest hodowla koni huculskich. W tej chwili stado nasze liczy 18 klaczy. Jest to największa na Mazowszu hodowla koni huculskich. Oprócz nauki jazdy konnej, przejażdżki bryczki, możemy zaoferować również spotkania z artystami. Współpracujemy z rzeźbiarzem ( rzeźbienie w masie solnej lub w mydle), wikliniarzem. Możemy zorganizować profesjonalny pokaz pieczenia chleba tkz. pajda chleba i własny wyrób masła, zabawy w Indian  (baśnie, legendy związane z kulturą i obyczajami Indian, robienie ozdób indiańskich oraz strzelanie z łuku), malowanie na szkle.

Przykładowy plan jednodniowej wycieczki szkolnej.

10.00 Przyjazd do Kolczyna.
10.30 Spotkanie z właścicielem gospodarstwa.
Kilka słów o zasadach obowiązujących w stajni, informacja o obcowaniu z końmi, mowie konia oraz zwiedzanie stajni i karmienie koni

12.00 Posiłek
zupa pomidorowa
12.30 Spotkanie z artystami (
profil zajęć do uzgodnienia)
-  możliwość zakupu prac rzeźbiarza i wikliniarza w cenie 15-100 zł.
15.00 Przejażdżka bryczkami po okolicy
16.00 Ognisko
Połączone z pieczeniem kiełbasek (własnego wyrobu)
ok. 17.30 Pożegnanie

Przykładowy koszt pobytu Państwa dziecka na wyjeździe jednodniowym takim jak został opisany powyżej wynosi 48 zł za osobę (cena dla grupy powyżej 44- 50 osób, powyżej – cena do uzgodnienia)

Szkołę lub wycieczkę, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie programowe, terminy i formy spotkań w Brzozowym Zagajniku – Kolczyn

Mamy dla Państwa jeszcze jedną ciekawą propozycję – na specjalne życzenie możemy zorganizować, wspaniały DZIEŃ DZIECKA, ŚWIĘTO PRZEDSZKOLA, czy MAJÓWKĘ.

Jesteśmy w stanie gościć grupę do 120 osób. W proponowanej cenie oferujemy to, co obejmuje przykładowy program jednodniowej wycieczki oraz w przypadku chęci zorganizowania Dnia Przedszkola dodatkowo odświętne udekorowanie balonami gospodarstwa. Jesteśmy przygotowani również na niepogodę, dysponujemy dużą 150 m halą oraz zadaszonym ogniskiem.


Przy zamówieniach grupowych dla wycieczek szkolnych, Zielonych Szkół, Opiekunowie GRATIS (1 opiekun na 15 osób).

 

 

 

 

Kolczyn 13
09-213 Gozdowo
tel. 0600 160 645, 0661 285 823
biuro@brzozowyzagajnik.pl